Zasłony

Dobrze zaprojektowane wnętrze to przestrzeń nie tylko ładna dla oka ale również wygodna i funkcjonalna dla domowników. Poszczególne elementy wystroju powinny ze sobą współgrać tworząc spójną kompozycję. Obok modnych mebli oraz klimatycznego oświetlenia, odpowiednio zaaranżowana dekoracja okna, jest jednym z najbardziej istotynych elementów wystroju wnętrza.

Zasłony

Zasłony na taśmie

Będące źródłem światła okno, zwraca naszą uwagę w szczególny sposób. Jako regulator ilości światła w pomieszczeniu świetnie sprawdzają się zasłony. Łączą w sobie nieograniczone możliwości aranżacyjne (bez trudu dobierzemy odpowiednie do panującego w pomieszczeniu stylu) z doskonałą funkcjonalnością (można je swobodnie przesuwać na boki).

Zasłony nie tylko pomagają w sterowaniu nasłonecznieniem w pomieszczeniu ale równocześnie są niezastąpioną dekoracją każdego wnętrza. Stosując odpowiednie taśmy marszczące możemy znacząco zwiększyć efekt idealnie układającej się tkaniny.

Taśmy marszczące

Zastosowanie taśmy „ołówkowej” sprawia, że zasłony uszyte z miłego w dotyku, „lejącego” weluru świetnie się układają. Taśma pomaga w tworzeniu się regularnych, równych fałd – zasłona jest łatwa w zawieszeniu zarówno za pomocą klasycznych „żabek” lub haczyków.

Zasłony

Zasłony na przelotkach

Łatwe w zawieszeniu i niezwykle praktyczne – to podstawowe atuty zasłon z przelotkami. Umocowane na stałe specjalne, ozdobne krążki, umożliwiają łatwe nałożenie na drążek karnisza. Gwarantują równomierne, głębokie fałdy. Zasłony na przelotkach mogą być przygotowane zarówno z grubych tkanin zaciemniających jak również znacznie delikatniejszych, subtelnych tkanin dekoracyjnych.

Zasłony nie tylko pomagają w sterowaniu nasłonecznieniem w pomieszczeniu ale równocześnie są niezastąpioną dekoracją każdego wnętrza.

przelotki

Zastosowanie przelotek